| Hosting | sms brána | Práce | Brigády | Pneumatiky |

Jak? Často kladená otázka „Jak si s něčím poradit? Jak něco udělat? Jak se rozhodnout? Co vlastně koupit?
Za co zaplatit?“ Když dané věci nerozumím nebo se mi různí prodejci a odborníci snaží něco namluvit, doporučit svůj výrobek a pohanět konkurenční. Jak? Pokusíme se odpovědět.

Jak vybrat pneumatiky?


Pneumatiky GoodYear

NEZÁVISLÁ RADA PROFESIONÁLA JAK NAKUPOVAT PNEUMATIKY A CO SE VYPLATÍ - cena versus kvalita a p.


Můj osobní názor na pneumatiky Good - Year je takový, že se jedná o špičku v oboru. Tomu odpovídá i cena. I levnější obyčejné typy vyjdou o něco dráž než konkurence, ale u dražších a luxusních vozů je volba těchto pneumatik vítaná. Vyplatí se. Mají vysokou kvalitu zpracování. Vyznačují se v kombinaci s kvalitními disky i nízkými hodnotami vyvažovacích závaží a tak i jízda po Německých dálnicích se stane příjemným zážitkem, bez vybrací a nepříjemných zvuků od podvozkové části vozu. Přilnavost a u speciálních pneumatik na mokré vozovky obzvlášť přesvědčí své budoucí majitele o vhodné volbě těchto pneumatik.
Velmi bohatá nabídka vzorků jistě nezklame náročnějšího zákazníka. V pneuservisu tyto pneumatiky patří mezi velice dobré. Nejsou-li příliš mnoho let staré, lze je hodnotit jako méně rozšířené u nás, ale spolehlivé a bezpečné. Mezi světovou špičku patří například pneumatiky Good Year Ultra Grip 7+.

Motocyklové pneumatiky

Moto Pneu on-line
Kvalitní značkové moto pneu za akční ceny. Expres doprava!
Motocyklové pneumatiky této značky jsou u nás opomíjeny, ale jejich kvality a nabídka jistě osloví fajnšmekry a díky slabé distribuční síti u nás asi zůstanou neoprávněně mimo zájem motocyklové veřejnosti. Proto se o nich nebudu rozepisovat. Volba těchto pneumatik je dobrým rozhodnutím.

Pneumatiky na užitková vozidla

(Traktory, bagry, nákladní vozidla, vozidla TIR a p.)
Pneumatiky Good - Year našly široké uplatnění a je jen otázkou zda být věrný této značce, která je špičkou v oboru a nikdy nezklame, nebo zda hledat levnější řešení a rozšířenější služby u jiných výrobců. Jednou z výhodných možností může být nákup pneumatik po internetu, především je-li ve firmě zázemí s pneuservisem. (Firma Barum distribuuje i jiné značky než Continental.)



Adresa společnosti:

Je udávána oficiálně pouze zahraniční.

Služba vyhledávání prodejce je v současnosti k dispozici v příslušných úředních jazycích pro Rakousko, Belgii, Německo, Itálii, Nizozemsko, Španělsko a Švýcarsko.
V naší republice neni uveden žádný oficiální distributor.

Autor článku o pneumatikách Autor článků o pneumatikách - nechce být identifikován zaměstnavatelem. Nevnucuje zaběhnuté klišé - PRODAT za každou cenu!

   je v současné době vedoucí značkového pneuservisu. V oboru se pohybuje již od socialismu. Tehdy začínal v Barumce. Vzhledem k neslučitelným názorům s filozofií zaměstnavatele, si nepřeje odhalovat svou identitu.
Čtenářům vzkazuje aby používali při nákupu pneumatik rozum. Zjistili si potřebné informace a cenu pneumatiky neupřednostňovali před hlediskem bezpečnosti. Neni prý nic horšího než díky špatné reakci pneumatiky se dostat třeba do vězení, nebo změnit svůj život nějakou ujmou na zdraví.

Nacházíte se v rubrice AUTO MOTO.

Jak? Rady odborníků z různých oblastí života.