| Hosting | sms brána | Práce | Brigády | Pneumatiky |

Jak? Často kladená otázka „Jak si s něčím poradit? Jak něco udělat? Jak se rozhodnout? Co vlastně koupit?
Za co zaplatit?“ Když dané věci nerozumím nebo se mi různí prodejci a odborníci snaží něco namluvit, doporučit svůj výrobek a pohanět konkurenční. Jak? Pokusíme se odpovědět.

Jak vybrat kvalitní pneumatiky?


Pneumatiky Bridgestone

NEZÁVISLÁ RADA PROFESIONÁLA JAK NAKUPOVAT PNEUMATIKY A CO SE VYPLATÍ - cena versus kvalita a p.


Osobní názor na pneumatiky Bridgestone jezdce Räikkönena, kterého známe ze závodů F1 je špatný. Neustále si na ně stěžuje a dává jim za příčinu své neúspěchy.
Já ale nebudu posuzovat kvalitu speciálních pneumatik na závodech F1, ale popíšu Vám jaké s těmito pneumatikami mám osobní zkušenosti z pneuservisu a co slýchám od zákazníků.
Dobré je vědět že pneumatiky Bridgestone jsou ryze Japonské. Samozřejmě že původně. Největšího rozmachu firma (Tabi) dosáhla po roce 1988 kdy převzala Americkou firmu Firestone Tire & Rubber Company. To Bridgestone otevřelo cestu na Americký trh. Od té doby se postupně pneumatiky vyrábějí v Indonesii, Taiwanu, Iránu, Indii.
U nás se setkáte s produkcí pneumatik která je ze závodů v Polsku, Thajsku a Číny.

Pneumatiky Bridgestone jsou kvalitní jak pro nákladní vozy, osobní, pracovní stroje, tak především mezi motorkáři se najde nejeden, který tyto pneumatiky rád obuje na svou motorku.
Osobně bych tyto pneumatiky sice na své vozidlo neobul, ale důvodem bude spíše větší nabídka trhu než moje osobní přesvědčení proč tyto pneumatiky ne.
Opět by zde muselo zaznít konkrétní stanovisko ke konkrétnímu druhu použití, vzorku a v porovnání s konkurenčními nabídkami si umím představit možný kompromis.
Pneumatiky Bridgestone jednoznačně patří ke světové špičce a v konkrétním případě, když si ohlídáte stáří a jakost dovezeného výrobku do ČR, neni důvod se této značce vyhýbat.

Motocyklové pneumatiky

Motocyklové pneumatiky Bridgestone jsou dobrou volbou pro váš motocykl za předpokladu že již byly použity na vašem motocyklu dříve nebo že chcete prožít nový pocit na jiném typu pneumatiky.
U motocyklu platí mnohem více než u jiných dopravních prostředků že pocit z jízdy je ovlivněn volbou pneumatiky. Její tvar ovlivní velmi chování v zatáčkách, vzorek přispěje k držení motocyklu na různém terénu.
Na štěrku a na oleji ovšem mnoho pneumatik při náklonu neobstojí. V takových případech už jste odkázáni především na vlastní schopnosti a na reakci spolujezdce.
Pneumatiky Bridgestone jsou pro motorku dobrým tipem a jsou-li pro vás dostupnějšími než jiné značky, neni mnoho důvodů proč hledat jiné výrobce. V opačném případě ovšem objektivně řečeno platí totéž.

Pneumatiky na užitková vozidla

(Traktory, bagry, nákladní vozidla, vozidla TIR a p.)
Jak již bylo zmíněno v úvodu, technická kvalita je na dobré úrovni. Jen je dobré ohlídat si jakost a stáří dovezených pneumatik. Porovnáním cen, hloubky jednotlivých dezénu a hmotností pneumatik s konkurencí, zjistíme zda nabídka na našem trhu od firmy Bridgestone bude tou optimální.

Autor článku o pneumatikách Autor článků o pneumatikách - nechce být identifikován zaměstnavatelem. Nevnucuje zaběhnuté klišé - PRODAT za každou cenu!

   je v současné době vedoucí značkového pneuservisu. V oboru se pohybuje již od socialismu. Tehdy začínal v Barumce. Vzhledem k neslučitelným názorům s filozofií zaměstnavatele, si nepřeje odhalovat svou identitu.
Čtenářům vzkazuje aby používali při nákupu pneumatik rozum. Zjistili si potřebné informace a cenu pneumatiky neupřednostňovali před hlediskem bezpečnosti. Neni prý nic horšího než díky špatné reakci pneumatiky se dostat třeba do vězení, nebo změnit svůj život nějakou ujmou na zdraví.

Nacházíte se v rubrice AUTO MOTO.

Jak? Rady odborníků z různých oblastí života.